O mnie

Ukończyłam licencjat z filologii germańskiej z językiem angielskim, jestem magistrem filologii germańskiej, a moje specjalizacje to nauczanie języków obcych, literatura niemieckojęzyczna i tłumaczenia. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych z nauczania języka polskiego jako obcego, które poza tym, że pozwoliły mi lepiej poznać mój język ojczysty, dały solidną dawkę wiedzy metodycznej i dydaktycznej, którą wykorzystuję do nauczania języka niemieckiego. Wszystko to na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Za mną praca w przedszkolach, szkołach językowych, liceum ogólnokształcącym włącznie z przygotowaniem do matury, na platformie italki.com. Swoją firmę “Majstersztyk Językowy” prowadzę od niedawna, uwielbiam odkrywać z moimi uczniami nowe horyzonty językowe, być świadkiem ich postępów w nauce.

Moją dewizą jest hasło “ucz się niemieckiego skutecznie i z polotem” i to właśnie staram się przekazać w moich tekstach i wideo, konkretna dawka wiedzy, podana w sensowny sposób angażuje, ułatwia zapamiętywanie i wciąga! Korzystaj z moich zasobów za darmo!