Mastermind Językowy

Jest dla Ciebie jeśli:

 • nie masz pomysłu na swój niemiecki

 • chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, a nie polegać wyłącznie na kursach i nauczycielach

 • chcesz poznać najefektywniejsze metody nauki

 • nie wiesz jak wyznaczać cele językowe

 • czujesz się przytłoczona ilością materiałów

 • jesteś przynajmniej na poziomie A2

Co to właściwie jest Mastermind?

Grupa mastermind to najczęściej kilka osób, które łączy to, że każda z nich ma jakiś cel, który chce zrealizować. Powinny tworzyć się wokół zbliżonego tematu, czyli np. grupa osób, która prowadzi własny biznes, chce osiągnąć jakiś cel sportowy, uczą się do egzaminu i inne.

Celem istnienia grupy jest wzajemne wspieranie się, inspirowanie, uczenie się. Od innych członków możemy otrzymać zarówno wiedzę, konstruktywną krytykę, opinię, jak i wsparcie, szczere zainteresowanie. Czyli to, czego akurat potrzebujemy.

Dlaczego się tym zajmuję?

Na pomysł mastermindu językowego wpadłam wraz z innymi przedsiębiorczymi dziewczynami działającymi online na naszym biznesowym mastermindzie. Taka forma pracy nad swoją działalnością bardzo dużo mi daje, więc pomyślałam, że świetnie sprawdzi się również w procesie nauki języka. Żeby dodać wartość, zajęcia będą po niemiecku, a język spełni tu swoją podstawową funkcję – posłuży  do rozwiązywania konkretnych problemów.

Jak to wygląda?

Po wypełnieniu przez Ciebie ankiety, spotykamy się na indywidualnej konsultacji, dopasowuję Ci grupę, przed spotkaniem wysyłam autorskie materiały, byś mogła się zorientować o czym będziemy mówić. Na końcu każdego spotkania daję grupie feedback językowy, wyznaczasz sobie zadania, które wykonasz na następny raz. Wszystko zapisujemy w dedykowanym dokumencie, do którego masz dostęp. Każde spotkanie ma motyw przewodni, rozmawiamy o celach, materiałach, efektywnych metodach nauki, organizacji nauki, ograniczających mitach.

Spotkania odbywają się po niemiecku, rozmawiamy o języku. ALE to NIE jest kurs językowy! To wyjątkowy warsztat, który nauczy cię niezależności, samodzielności w procesie uczenia się języków obcych.

Z czego składa się projekt?

indywidualne spotkanie wstępne

6 spotkań około 90 min

spotkanie kontrolne po 4-6 tygodniach od zakończenia

autorskie materiały wysyłane przed spotkaniami

moje wsparcie mailowe i dostęp do grupy na FB

Ile to kosztuje?

490 złod osoby

Zapisz się na MASTERMIND

  Imię*

  Email*

  Temat

  Twoja wiadomość